02636300111 09121692014
کرج (البرز) محمدشهر، میدان عباس آباد، گروه سرمایه گذاری املاک و مستغلات ملی (نمایندگی رسمی املاک سوله در استان البرز)

خدمات ویژه سازندگان ساختمان

خدمات ویژه سازندگان ساختمان برای اولین بار در کشور

گروه سبز فراز با سابقه درخشانی که در حوزه ساخت و ساز پروژه های عمرانی دارد و از چالش های این صنف آگاهی دارد به همراه متخصصان خود در بخش های مختلف شرکت اقدام به ارائه خدمات ویژه سازندگان ساختمان و پروژه های عمرانی کرده است که این خدمات شامل: جذب سرمایه، تلاش برای فروش و پیش فروش واحدهای مسکونی اداری و تجاری، تنظیم قراردادهای مشارکت، مشاوره حقوقی، مشاوره سرمایه گذاری جهت ساخت و ساز، ایجاد برند و ارزش در حوزه ساخت و ساز و …

اگر از سازندگان ساختمان و پروژه های عمرانی هستید می توانید با تیم ما ارتباط برقرار نمایید تا از خدمات منحصر به فرد و ویژه ما در این بخش استفاده نمایید.

چرا سبز فراز توانایی ارائه این خدمات ویژه ای را دارد؟

متخصص ملک

سبز فراز شامل یک بخش فنی و مهندسی برای طراحی و اجرای پروژه های عمرانی، و یک بخش آژانس املاک برای فروش و سرمایه گذاری در پروژه های ملکی داخلی و خارجی است.

مورد تایید TUVNORTH آلمان

ما بر اساس استانداردهای بین المللی فعالیت می کنیم و مورد تایید استانداردهای سازمان اعتباردهی TUVNORTH هستیم.

قابل اعتماد

در طول سال های فعالیت تمام تلاش خود را کرده ایم تا روابط تجاری مناسب و مطمئن با سازندگان، خریداران و سرمایه گذاران برقرار نماییم.

خدمات ویژه سازندگان ساختمان

1. جذب سرمایه گذار

گروه املاک سبز فراز با توجه به ارتباطاتی که با سرمایه گذاران ملکی دارد می تواند برای پروژه های شما بر اساس کارشناسی ای که انجام می دهد جذب سرمایه کند.

2. فروش و پیش فروش واحدها

گروه املاک سبز فراز که در حوزه فروش ملک های مسکونی، ادای، تجاری، لوکس و برند فعالیت می کند می تواند واحدهای شما را به راحتی بفروشد. اگر پروژه های شما بزرگ و انبوه باشد برای فروش این واحدها برنامه ریزی بر اساس کمپینهای تبلیغاتی، همایش و … انجام خواهد شد.

3. تنظیم قراردادهای مشارکت و مشاوره حقوقی

بسیاری از سازندگان که نیاز به جذب سرمایه دارند اقدام به فروش امتیاز و سهام می کنند که در این خصوص نیازمند قراردادهای حقوقی مناسب هستند. گروه سبز فراز از حقوق دانان متخصص در حوزه اراضی و املاک با سوابق کاری و اجرایی موفق نسبت به مسائل، ضوابط، مقررات و راهکارهای عملیاتی بهره می برد که می تواند شما را همراهی کند.

4. ایجاد ارزش و برند برای شما در ساختمان سازی

سبک خرید در ملک هم امروزه دچار تغییر و تحولاتی شده است همانطور که شما برای خرید یک خودرو به برند آن توجه می کنید و هر برند یادآور ویژگی های ذهنی برای شماست، در خصوص خرید ملک هم داشتن چنین ذهنیتی برای خریداران اجتناب ناپذیر شده. این رویکرد برای خریدار ضامن کیفیت بالای ساخت، گارانتی و حتی خدمات پس از فروش قطعی است. خریدی که حس آسایش و آرامش سکونت درونش، ارزش وقت گذاشتن برای آشنایی با برند ها و مارک های ساختمانی معروف را دارد.

ارتباط با ما در ساعات غیرکاری

در صورتیکه در زمان غیرکاری به سایت مراجعه نمودید می توانید فرم روبرو را پر نمایید تا در اولین فرصت، جهت مشاوره و راهنمایی با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

Call Now Buttonتماس فوری با املاک ملی
نیاز به راهنمایی دارید؟ مکالمه آنلاین